KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712033
nr 1571 2033
Taras Vinyavskyj, Ukraina. "Örn". Signerad, daterad 2022. Oramad Olja på duk, 40x40cm
måndag 16 oktober 2023
kl 20:06:43
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Kerstin Hörnlund (f. 1940)